




Ігровий комп'ютер Ryzen 5 5600 / RX 6700XT / SSD_500Gb / 16Gb_DDR4
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Asaro - серія високопродуктивних комп'ютерів на базі процесора Ryzen 5 5600. Asaro — задоволення для найдосвідченіших користувачів!
Asaro-5616-12
Технічні характеристики:
- Процесор: AMD Ryzen 5 5600 3.5-4.4Ghz, 32Mb, 65W (7нм техпроцес, 32мб КЕШ-а 3-го рівня, 6 ядер и 12 обчислювальних потоків, запаморочлива продуктивність за свої гроші)
- Материнська плата: Gigabyte / MSI / AsRock B450/B550 (Надійна та повнофункціональна материнська плата з 6-фазовим живленням процесора, можливість розгону оперативної пам'яті та процесора)
- Відеокарта: Sapphire / Gigabyte / Powercolor RX 6700XT 12Gb, 192Bit,16000Mhz, 2622Mhz (Тиха, холодна та продуктивна відеокарта нового покоління від одного з найкращих виробників відеокарт)
- Оперативна пам'ять: Samsung / Kingston / Hynix / Crucial 16GB 3200Mhz (Надійна пам'ять в з потенціалом для розгону, довічна гарантія від виробника)
- Накопичувач SSD 500Gb GOODRAM / Kingston / Patriot / Samsung (Скороткість читання ~ 500 МБ/с, записи ~ 400 МБ/с)
- Корпус: Frontier Asaro (Красивий та місткий корпус з продуманим кабель менеджментом, створенний з якісної сталі та гартованого скла. За бажання можна змінити на інший варіант)
- Блок живлення: 600W Chieftec / Deepcool / Raidmax (Висока якість, гарний запас потужності і низький рівень шуму)
- Охолодження процесора: Боксове охолодження від AMD (розрахованно для процесорів до 100W), за бажанням можна встановити охолодження баштового типу
- Звукова карта: Realtek® ALC887 (якісний звук, підтримка 8 канальних систем)
Натискай щоб переглянути ТЕСТИ!
Виходи на задній панелі:
- 1 x PS/2 для під'єднання клавіатури/миші
- 1 x D-Sub (VGA)
- 1 x DVI-D
- 1 x Display Port
- 1 x HDMI
- 4 x USB 3.1
- 2 x USB 2.0
- 1 x Lan (RJ-45)
- 3 x Audio
- Для збірки використовуються тільки якісні та надійні комплектуючі, придбані у офіційних дистриб'юторів в Україні зі справжньою гарантією та якістю.
- Всі комп'ютери після збірки піддаються серйозному тестуванню за допомогою спеціалізованого обладнання та програмного забезпечення, щоб гарантувати 100% якість і працездатність. Ви отримуєте налаштований комп'ютер — Вам досить під'єднати монітор, клавіатуру, мишу та насолоджуватися купівлею, жодних додаткових витрат на спеціаліста з налаштування та під'єднання! Разом із комп'ютером Ви отримуєте всі документи (чек, видаткова накладна, гарантійний талон) і кабелі необхідні для під'єднання.
- Гарантія 24 Місяця. Справжній якісний сервіс — у гарантійних випадках, деталі не ремонтуються, а змінюються на нові!
- Тех. підтримка та консультації: Не соромтеся ставити запитання, з радістю відповісте як до купівлі, так і під час експлуатації придбаного в нас комп'ютера.
- Доставка: Весь товар є на нашому власному складі та вирушає впродовж доби після отримання замовлення
- Додаткові товари: За бажання ми можемо доукомплектувати Ваше замовлення DVD — приводом, клавіатурою, мишкою, колонками, монітором будь-якої діагоналі, вебкамерою й іншими пристроями. Все в наявності! Оскільки ці товари йдуть на додаток до лота Ви отримуєте на них спец. ціну!
Дякуємо за Ваш вибір! Сподіваємося на тривалу та плідну співпрацю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMD |
| Тип настольного ПК | Игровой ПК |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Ryzen 5 |
| Частота процессора | 4400 МГц |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Объем кэша L3 | 32 МБ |
| Чипсет | AMD B450 |
| Модель процессора | Ryzen 5 5600 |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 GB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 3200 МГц |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | AMD/ATI |
| Графический чипсет | AMD Radeon RX 6700 XT |
| Объем видеопамяти | 12288 MB |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 500 GB |
| Интерфейс HDD | Serial ATA |
| Подключение и связь | |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Корпус | |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Мощность блока питания | 600 Вт |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Техническое состояние | исправное |
| Гарантия | гарантия от производителя |
| Объем видеопамяти | 12 Gb |
| Объем ОЗУ | 16 GB |
| Наличие | в наличии |
| Количество ядер | 6 ядер |
| Производитель процессора | AMD |
| Тип видеокарты | дискретная |
| Тип ОЗУ | DDR4 |
| Семейство процессора | AMD Ryzen 5 |
- Цена: 27 999 ₴

