




Клавіатура Hator Rockfall 2 Optica TKL Black White (HTK-731)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Клавіатура ігрова Hator Rockfall 2 Optica TKL Black White(HTK-731)
Найпопулярніша клавіатура українських геймерів зазнала еволюційних змін. Оновлені оптичні перемикачі Kailh, як і раніше, забезпечують надшвидку реакцію. А за тактильний і акустичний комфорт відповідає багатокомпонентна система шумо- і віброізоляції.
Технічні характеристики:
| Тип підключення | дротове |
| Тип клавіш | оптико - механічні |
| Кількість клавіш | 87 |
| Джерело живлення | через інтерфейсний роз'єм |
| Тип перемикачів | Black |
| Форм-фактор | компактна |
| Додаткові клавіші | немає |
| Цифровий блок | немає |
| Підсвічування клавіш | є |
| Наявність RGB | є |
| Вологостійкість | немає |
| Ігрова | так |
| Довжина кабеля | 1.8м |
| Радіус дії | - |
| Розкладка | eng/ukr |
| USB-приймач у комплекті | відсутній |
| Колір | білий |
| Вага | 975г |
| Габарити | 360 х 133 х 36 мм |
| USB | так |
Не відкладайте - телефонуйте З 10 до 20, ми завжди раді відповісти на питання, що цікавлять Вас, і підібрати оптимальний товар для Вас!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HATOR |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Подключение устройства | Проводное |
| Интерфейс подключения | USB |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 360 мм |
| Ширина | 133 мм |
| Высота | 36 мм |
| Вес | 975 г |
| Состояние | Новое |
| Клавиатура | |
| Конструкция клавиатуры | Игровая |
| Тип клавиатуры | Механическая |
| Наличие цифрового блока | Да |
| Количество клавиш клавиатуры | 87 |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Разъем для наушников | Нет |
| Разъем для микрофона | Нет |
| Колесо прокрутки клавиатуры | Нет |
| Возможность шифрования данных | Нет |
| Встроенный Тачпад | Нет |
- Цена: 2 399 ₴

