




Ігровий ПК Star Ultra Intel core i3-10100F / GTX 1660 Super / 500GB SSD / 16GB DDR4
Star - серія комп'ютерів на базі процесорів 10-го покоління має неймовірну продуктивність для вирішення складних і побутових завдань. Ідеально підходить для геймінгу, оброблення фото, монтажу та інших складних завдань. Різниця в продуктивності з попереднім поколінням досягає 45%
Star Ultra 1660S
Технічні характеристики:
- Процесор: Intel Core i3-10100F 3.6-4.3Ghz, 4Mb, 65W (4 ядра та 8 обчислювальних потоків)
- Материнська плата: AsRock / Gigabyte / MSI (Надійна та повнофункціональна материнська плата з 6-фазовим живленням процесора, ідеально підходить для розгону процесора та пам'яті)
- Відеокарта: Asus / MSI / Gigabyte / EVGA GTX 1660 Super 6Gb, 192Bit, 12000Mhz, 1755Mhz (Висока продуктивність, тягне з легкістю сучасні ігри у FULLHD на високих параметрах графіки)
- Оперативна пам'ять: Corsair / Crucial / Team / Kingston 16GB 3200Mhz (Надійна пам'ять у радіаторах із потенціалом для розгону, довічна гарантія від виробника)
- Накопичувач SSD: 500Gb GOODRAM / Kingston / Patriot / Samsung (Швидкість читання ~ 500 МБ/с, запису ~ 400 МБ/с)
- Жесткий диск: Немає, але за бажанням можемо встановити жорстий диск будь якого обсягу
- Корпус: 1StPlayer / GameMax / Frontier (Стильний та сучасний корпус із добре продуманою вентиляцією та зручним кабельменеджментом)
- Блок живлення: Chieftec / DeepCool / GameMax 500W (Висока якість, великий запас потужності)
- Охолодження процесора: Оригінальний боксовий кулер від Intel, але за бажанням можна встановити охолодження баштового типу
- Звукова карта: Realtek® ALC887 (якісний звук, підтримка 8 канальних систем)
Натискай щоб переглянути ТЕСТИ!
Виходи на задній панелі:
-
2 x PS/2 для під'єднання клавіатури/миші
- 1 x D-Sub (VGA)
- 1 x DVI-D
- 1 x Display Port
- 1 x HDMI
- 4 x USB 3.1
- 2 x USB 2.0
- 1 x Lan (RJ-45)
- 3 x Audio
Для збірки використовуються тільки якісні та надійні комплектуючі, придбані у офіційних дистриб'юторів в Україні зі справжньою гарантією та якістю.
Всі комп'ютери після складання піддаються серйозному тестуванню за допомогою спеціалізованого обладнання та програмного забезпечення, щоб гарантувати 100% якість і працездатність. Ви отримуєте налаштований комп'ютер — Вам досить під'єднати монітор, клавіатуру, мишу та насолоджуватися купівлею, жодних додаткових витрат на спеціаліста з налаштування та під'єднання! Разом із комп'ютером Ви отримуєте всі документи (чек, видаткова накладна, гарантійний талон) і кабелі необхідні для під'єднання.
Гарантія 24 Місяця. Справжній якісний сервіс — у гарантійних випадках, деталі не ремонтуються, а змінюються на нові!
- Тех. підтримка та консультації: Не соромтеся ставити запитання, з радістю відповісте як до купівлі, так і під час експлуатації придбаного в нас комп'ютера.
- Доставка: Весь товар є на нашому власному складі та вирушає впродовж доби після отримання замовлення
- Додаткові товари: За бажання ми можемо доукомплектувати Ваше замовлення DVD — приводом, клавіатурою, мишкою, колонками, монітором будь-якої діагоналі, вебкамерою й іншими пристроями. Все в наявності! Оскільки ці товари йдуть на додаток до лота Ви отримуєте на них спец. ціну!
Дякуємо за Ваш вибір! Сподіваємося на тривалу й плідну співпрацю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intel |
| Тип настольного ПК | Игровой ПК |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i3 |
| Частота процессора | 4300 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 3 Мб |
| Чипсет | Intel H410 |
| Модель процессора | Core i3-10100F |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 GB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2666 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Объем видеопамяти | 6144 MB |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce GTX 1660 Super |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 500 GB |
| Подключение и связь | |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 4 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Корпус | |
| Типоразмер | Desktop |
| Мощность блока питания | 500 Вт |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Техническое состояние | исправное |
| Гарантия | гарантия от производителя |
| Объем ОЗУ | 8 GB |
| Наличие | в наличии |
| Производитель процессора | Intel |
| Семейство процессора | Intel Core i3 |
- Цена: 19 488 ₴





