




Ігровий комп'ютер OMEN Core i5-11400F / RTX 3060 12Gb / SSD 500GB / 16GB DDR4
Технічні характеристики:
- Процесор: Intel Core i5-11400F 2.6 — 4.4Ghz, 16Mb, 65 W (6 ядер і 12 обчислювальних потоків)
- Материнська плата: Asus / MSI / Gigabyte / Asrock (якісна та надійна мат.лат з продуманою підсистемою живлення процесора)
- Відеокарта: Asus / MSI / Gigabyte RTX 3060 12Gb, 192Bit, 15000Mhz, 1830Mhz (Висока продуктивність, з легкістю справляється із сучасними іграми в якості FULLHD на високих параметрах графіки)
- Оперативна пам'ять: Kingston / Samsung / Apacer / G.Skill 16Gb DDR4 3200Mhz (Надійна пам'ять у радіаторах із потенціалом для розгону, довічна гарантія від виробника)
- Накопичувач SSD: 500Gb M.2 NVME Kingston / Toshiba / Prologix / (Швидкість читання ~ 1800МБ/с, запису ~ 1200МБ/с)
- Корпус: Prologix / Frontier / MSI / DeepCool (Повнорозмірний корпус із продуманою системою охолодження та крутим кабельменеджментом)
- Блок живлення: Chieftec / Deepcool / Aerocool 600W (Висока якість, великий запас потужності)
- Охолодження процесора: Фірмове охолодження від Intel, але за бажанням можемо встановити охолодження баштового типу
- Звукова карта: Realtek® ALC887 (якісний звук, підтримка 8 канальних систем)
Натискай щоб переглянути ТЕСТИ!
Виходи на задній панелі:
- 1 x PS/2 для під'єднання клавіатури/миші
- 1 x D-Sub (VGA)
- 1 x DVI-D
- 1 x Display Port
- 1 x HDMI
- 4 x USB 3.1
- 2 x USB 2.0
- 1 x Lan (RJ-45)
- 3 x Audio
Для збірки використовуються тільки якісні та надійні комплектуючі, придбані у офіційних дистриб'юторів в Україні зі справжньою гарантією та якістю.
Всі комп'ютери після складання піддаються серйозному тестуванню за допомогою спеціалізованого обладнання та програмного забезпечення, щоб гарантувати 100% якість і працездатність. Ви отримуєте налаштований комп'ютер — Вам досить під'єднати монітор, клавіатуру, мишу та насолоджуватися купівлею, жодних додаткових витрат на спеціаліста з налаштування та під'єднання!
Разом із комп'ютером Ви отримуєте всі документи (чек, видаткова накладна, гарантійний талон) і кабелі необхідні для під'єднання.
Гарантія 24 Місяця. Справжній якісний сервіс — у гарантійних випадках, деталі не ремонтуються, а змінюються на нові!
- Тех. підтримка та консультації: Не соромтеся ставити запитання, з радістю відповісте як до купівлі, так і під час експлуатації придбаного в нас комп'ютера.
- Доставка: Весь товар є на нашому власному складі та вирушає впродовж доби після отримання замовлення
- Додаткові товари: За бажання ми можемо доукомплектувати Ваше замовлення DVD — приводом, клавіатурою, мишкою, колонками, монітором будь-якої діагоналі, вебкамерою й іншими пристроями. Все в наявності! Оскільки ці товари йдуть на додаток до лота Ви отримуєте на них спец. ціну!
Дякуємо за Ваш вибір! Сподіваємося на тривалу й плідну співпрацю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intel |
| Тип настольного ПК | Игровой ПК |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 4400 МГц |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Объем кэша L3 | 12 Мб |
| Чипсет | Intel H510 |
| Модель процессора | Core i5-11400F |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 GB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 3200 МГц |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Объем видеопамяти | 12288 MB |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 500 GB |
| Корпус | |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Мощность блока питания | 600 Вт |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Техническое состояние | исправное |
| Гарантия | гарантия от производителя |
| Объем видеопамяти | 12 Gb |
| Объем ОЗУ | 16 GB |
| Наличие | в наличии |
| Количество ядер | 6 ядер |
| Производитель процессора | Intel |
| Тип видеокарты | дискретная |
| Тип ОЗУ | DDR4 |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Семейство процессора | Core i5 |
- Цена: 26 999 ₴



