




Ігровий ПК ARES! Ryzen 5 3600 / 5700 XT 8GB / 500GB SSD / 16GB DDR4
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ares - серія високопродуктивних комп'ютерів на базі процесора Ryzen 5. Ares — задоволення для найдосвідченіших користувачів!
Ares-3657X
Технічні характеристики:
- Процесор: AMD Ryzen 5 3600 3.6-4.2 Ghz, 32Mb, 65W (7нм техпроцес, 32 мб КЕШ-а 3-го рівня, 6 ядер и 12 обчислювальних потоків, запаморочлива продуктивність за свої гроші)
- Материнська плата: Gigabyte / MSI / AsRock / Asus (Надійна та повнофункціональна материнська плата з 6-фазовим живленням процесора, можливість розгону оперативної пам'яті та процесора)
- Відеокарта: XFX / MSI / Sapphire / Asus RX 5700 XT 8GB GDDR6, 256Bit, 14000Mhz, 1755Mhz (Тиха, холодна та продуктивна відеокарта від одного з найкращих виробників відеокарт)
- Оперативна пам'ять: Samsung / Kingston / Hynix / Crucial 16GB 3200Mhz (Надійна пам'ять в з потенціалом для розгону, довічна гарантія від виробника)
- Жорсткий диск: Немає, але за бажання можна додати окремо
- Накопичувач SSD: 500GB GOODRAM / Kingston / Patriot / Samsung (Швидкість читання ~ 500 МБ/с, запису ~ 400 МБ/с)
- Корпус: Frontier / GameMax / DeepCool / Prologix (Стильний та сучасний корпус з продуманним кабель менеджментом, складається з якісної сталі та загартованого скла. За бажанням можна змінити на інший варіант)
- Блок живлення: 600W Chieftec / Deepcool / Raidmax (Висока якість, великий запас потужності і низький рівень шуму)
- Охолодження процесора: AMD Wraith (Розрахован для процесорів з TDP до 100W, за бажанням можна встановити охолодження баштового типу)
- Звукова карта: Realtek® ALC887 (якісний звук, підтримка 8 канальних систем)
Натискай щоб переглянути ТЕСТИ!
Виходи на задній панелі:
- 1 x PS/2 для під'єднання клавіатури/миші
- 1 x D-Sub (VGA)
- 1 x DVI-D
- 1 x Display Port
- 1 x HDMI
- 4 x USB 3.1
- 2 x USB 2.0
- 1 x Lan (RJ-45)
- 3 x Audio
- Для збірки використовуються тільки якісні та надійні комплектуючі, придбані у офіційних дистриб'юторів в Україні зі справжньою гарантією та якістю.
- Всі комп'ютери після збірки піддаються серйозному тестуванню за допомогою спеціалізованого обладнання та програмного забезпечення, щоб гарантувати 100% якість і працездатність. Ви отримуєте налаштований комп'ютер — Вам досить під'єднати монітор, клавіатуру, мишу та насолоджуватися купівлею, жодних додаткових витрат на спеціаліста з налаштування та під'єднання! Разом із комп'ютером Ви отримуєте всі документи (чек, видатна накладна, гарантійний талон) і кабелі необхідні для під'єднання.
- Гарантія 24 Місяця. Справжній якісний сервіс — у гарантійних випадках, деталі не ремонтуються, а змінюються на нові!
- Тех. підтримка та консультації: Не соромтеся ставити запитання, з радістю відповімо як до купівлі, так і під час експлуатації придбаного у нас комп'ютера.
- Доставка: Весь товар є на нашому власному складі та вирушає впродовж доби після отримання замовлення
- Додаткові товари: За бажання ми можемо доукомплектувати Ваше замовлення DVD — приводом, клавіатурою, мишкою, колонками, монітором будь-якої діагоналі, вебкамерою й іншими пристроями. Все в наявності! Оскільки ці товари йдуть на додаток до лота Ви отримуєте на них спец. ціну!
Дякуємо за Ваш вибір! Сподіваємося на тривалу та плідну співпрацю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMD |
| Тип настольного ПК | Игровой ПК |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики процессора | |
| Частота процессора | 4200 МГц |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Объем кэша L3 | 32 МБ |
| Чипсет | AMD A520 |
| Модель процессора | Ryzen 5 3600 |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 GB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 3200 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | AMD/ATI |
| Графический чипсет | Radeon RX 5700 XT |
| Объем видеопамяти | 8192 MB |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 500 GB |
| Интерфейс HDD | Serial ATA |
| Подключение и связь | |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 4 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Корпус | |
| Типоразмер | Desktop |
| Мощность блока питания | 600 Вт |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Техническое состояние | исправное |
| Гарантия | гарантия от производителя |
| Объем ОЗУ | 16 GB |
| Наличие | в наличии |
| Производитель процессора | AMD |
| Семейство процессора | AMD Ryzen 5 |
- Цена: 22 487 ₴




