




Ігровой ПК i5-10400F / GTX 1660 Super / SSD 500GB / 16GB DDR4
Серія комп'ютерів Star на базі довгоочікуваного 10-го покоління процесорів від Intel.
Унікальний стрибок продуктивності. Дивовижно, адже різниця в продуктивності з попереднім поколінням досягає 45%
Технічні характеристики:
- Процесор: Intel Core i5 10400F BOX 2.9-4.3GHz (Легендарний 6-ти ядерний та 12-поточний процесор)
- Відеокарта: Gigabyte / Inno3d / Asus / MSI GTX 1660 Super 6Gb 192Bit, 14Gbps, 1785Mhz (Холодна та продуктивна відеокарта, має підтримку DirectX 12)
- Материнська плата: Asus / AsRock / Gigabyte / MSI (Надійна та повнофункціональна материнська плата з усіма сучасними стандартами)
- Оперативна пам'ять: Corsair / Crucial / Samsung 16Gb 3200Mhz DDR4 (надійна оперативна пам'ять в радіаторах , з потужним потенціалом розгона)
- Накопичувач SSD: 500Gb GOODRAM / Kingston / Patriot / Samsung (Швидкість читання ~ 500 МБ/с, запису ~ 400 МБ/с)
- Накопичувач HDD: відсутен , але за бажанням можна встановити жорсткий диск будь якого об'єму
- Корпус: 1StPlayer / GameMax / Frontier / Vinga (Яксіний сучасний корпус з добре продуманою вентиляцією та зручним кабельменеджментом)
- Блок живлення: 500W Chieftec / DeepCool / GameMax / 1St Player (Висок якість, гарний запас потужності)
- Охолодження процесора: Фірмовий кулер від Intel, але за бажанням можна встановити охолодження баштового типу
- Звукова карта: Realtek® ALC887 (якісний звук, підтримка 8 канальних систем)
Натискай щоб переглянути ТЕСТИ!
Виходи на задній панелі:
- 2 x PS/2 для під'єднання клавіатури/миші
- 1 x DVI-D
- 1 x HDMI
- 4 x USB 3.1
- 2 x USB 2.0
- 1 x Lan (RJ-45)
- 3 x Audio
Для збірки використовуються тільки якісні комплектуючі, придбані в офіційних дистриб'юторів в Україні зі справжньою гарантією та якістю.
Всі комп'ютери після складання піддаються серйозному тестуванню за допомогою спеціалізованого обладнання та програмного забезпечення, щоб гарантувати 100% якість і працездатність. Ви отримуєте налаштований комп'ютер — Вам досить під'єднати монітор, клавіатуру, мишу та насолоджуватися купівлею, жодних додаткових витрат на спеціаліста з налаштування та під'єднання! Разом із комп'ютером Ви отримуєте всі документи (чек, видатков накладна, гарантійний талон) і кабелі необхідні для під'єднання.
Гарантія 24 Місяця. Справжній якісний сервіс — у гарантійних випадках, деталі не ремонтуються, а змінюються на нові!
- Тех. підтримка та консультації: Не соромтеся ставити запитання, з радістю відповімо як до купівлі, так і під час експлуатації придбаного в нас комп'ютера.
- Доставка: Весь товар є на нашому власному складі та вирушає впродовж доби після отримання замовлення
- Додаткові товари: За бажання ми можемо доукомплектувати Ваше замовлення DVD — приводом, клавіатурою, мишкою, колонками, монітором будь-якої діагоналі, вебкамерою й іншими пристроями. Все в наявності! Оскільки ці товари йдуть на додаток до лота Ви отримуєте на них спец. ціну!
Дякуємо за Ваш вибір! Сподіваємося на тривалий і плідний— унікальна співпраця.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intel |
| Тип настольного ПК | Игровой ПК |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 4300 МГц |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Объем кэша L3 | 12 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 GB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 3200 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | nvidia geforce gtx 1660 |
| Объем видеопамяти | 6144 MB |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 500 GB |
| Интерфейс HDD | Serial ATA |
| Корпус | |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Мощность блока питания | 500 Вт |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Техническое состояние | исправное |
| Семейство процессора | Intel Core i5 |
| Гарантия | гарантия от производителя |
| Объем видеопамяти | 6 GB |
| Объем ОЗУ | 16 GB |
| Наличие | в наличии |
| Количество ядер | 6 ядер |
| Производитель процессора | Intel |
| Тип видеокарты | дискретная |
| Тип ОЗУ | DDR4 |
- Цена: 20 787 ₴



